fbpx
WhatsApp İkonu
dijibes-telegram-ikon

Bireysel Emeklilik Kampanyaları

DijiBES'in bireysel emeklilik kampanyaları ile BES sözleşmeni avantajlı başlat, Pegasus BolPuan ve market hediye çeki fırsatlarından yararlan!

BES Birikimlerine Pegasus BolPuan

BES birikimlerinde HDI Fibaemeklilik’i tercih eden Pegasus BolBol'lular, 7500 BolPuan hoş geldin hediyesi kazanıyor! Üstelik birikimlerinden her ay BolPuan kazanmaya devam ediyor!

CarrefourSA Hediye Çeki

Bireysel Emeklilik Sözleşmen DijiBES'te! Bireysel Emeklilik sözleşmeni DijiBES aracılığı ile başlat, 500 TL CarrefourSA hediye çeki fırsatından yararlan! Son gün 31 Temmuz.

Kankaya Kıyak

Bireysel emeklilik yolculuğunda yanına kankanı da al! Kankaya Kıyak Kampanyasıyla, birlikte toplam 1.250 TL kazanç sağlayacaksınız. Üç kankanı getir, kazancını artır. Son gün 31 Temmuz.
DijiBES.com CarrefourSA hediye çeki kampanyası

CarrefourSA Hediye Çeki Kampanyası

Bireysel Emeklilik Sözleşmen DijiBES'te! Bireysel Emeklilik sözleşmeni DijiBES aracılığı ile başlat, 500 TL CarrefourSA hediye çeki fırsatından yararlan!

Şimdi kendisi ya da çocuğu için DijiBES aracılığı ile HDI Fibaemeklilik Bireysel Emeklilik başlatanlar, %30 Devlet Katkısına ek olarak CarrefourSA’dan 500 TL hediye çeki kazanıyor! Son gün 15 Temmuz. Kampanya fırsatını kaçırmamak için BES Başvurusu sayfamızdaki formu doldur.

Kampanya Şartları:

• Kampanya 31.05.2024 tarihleri arasında DijiBES.com aracılığıyla başlatılan HDI Fibaemeklilik bireysel emeklilik sözleşmeleri için geçerlidir. 

• DijiBES.com aracılığı ile, Plan 15 Emeklilik Planı üzerinden bireysel emeklilik sözleşmesi başlatan katılımcılara bir defaya mahsus aylık katkı payı tutarı kadar CarrefourSA hediye çeki verilecektir.

• CarrefourSA hediye çeki tutarı maksimum 500 TL’dir. Aylık katkı payı tutarı 500 TL üzerinde olan sözleşmeler için, katkı payı tutarı fark etmeksizin 500 TL değerinde CarrefourSA hediye çeki verilecektir.

Tüm kampanya şartları için tıklayın.

Bireysel Emeklilik DijiBES.com Kankaya Kıyak Kampanyası

Kankaya Kıyak Kampanyası

BES ile Birikimin Keyfini Birlikte Çıkarın

Bireysel emeklilik yolculuğunda yanına kankanı da al! “Kankaya Kıyak” kampanyası ile hem sen hem de kankan kazanç sağlayacak. Bu fırsatı kaçırma! 

⚡ NASIL ÇALIŞIR?

  1. Şimdi Katıl: Hemen bireysel emeklilik sözleşmeni başlat ve seni bekleyen 500 TL değerindeki hediye çekine hak kazan!
  2. Arkadaşını Getir: Bir arkadaşını ya da yakınını bireysel emekliliğe davet et. O da hemen sözleşmesini başlatsın!
  3. Birlikte Kazanç: Arkadaşın yeni sözleşme başlatarak 500 TL hediye çekine hak kazanacak. Arkadaşını getirdiğin için de sana 250 TL daha hediye çeki vereceğiz! Yani birlikte toplam 1.250 TL hediye çeki sizin olacak. 
  4. Toplam 3 kankanı getir: 3 kankana kadar davet edebilirsin. Böylece her kankandan 250 TL olmak üzere, toplam 750 TL ek hediye çeki kazanmış olacaksın! 

🎁 NASIL KATILIRSINIZ?

Kankan BES Başvuru sayfamızdaki formu doldursun. Ardından kendisini arayan BES danışmanına senin ismi vererek aracılığınla geldiğini söylemesi yeterli. 

📆 Son Gün: 15 Temmuz 2024

Bireysel Emeklilik Kankayla Daha Güzel!

Tüm kampanya şartları için tıklayın.

DijiBES.com CarrefourSA hediye çeki kampanyası